Sağlık Bilişim Sistemleri

Hizmetlerimiz
HİZMETLERİMİZ

Sağlık Bilişim Sistemleri

Sağlık Bilişim Sistemleri sağlık kurumlarında Hasta kayıt kabul, taburcu ve transfer işlemleri, laboratuvar bilgi sistemleri, radyoloji bilgi sistemi gibi aktif kullanılan sistemlerin uyum içinde çalışmalarını sağlamaktadır. Sağlık Bilişim Sistemleri sağlık kurumlarının yöneticilerine organizasyon etkinliğini sağlamak verinin ( idari, tıbbi, finansal vb bilgi) toplanması, yayılması,  değişik kaynaklardan elde edilen verilerin bütünleştirerek yönetilmesini sağlayan sistemlerdir.

BİSSATEK Bilişim Eğitim ve Danışmanlık olarak sağlık kuruluşlarına Sağlık Bilişim Sistemleri ve Sağlık Bilgi Sistemleri  kapsamında Sağlık Bilişim Sistemleri ve Sağlık Bilgi Sistemleri danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Hizmetlerimiz kapsamında, yerinde durum değerlendirme ve proje oluşturma gibi stratejik konuları yönetim birimleri ile ele almaktayız. Kurumunuz hakkında mevcut durum analizi için iletişime geçebilirsiniz.

Sağlık Bilişim Sistemleri, Sağlık bilgi sistemleri, meddata hbys, Sağlık Bilişimi Yönetimi, Hastane Bilgi Yönetim Sistemi, HBYS, HBS, Sağlık Teknolojileri, E Nabız, Elektronik Hasta Kaydı, Hastane Bilgi Sistemi, Hastane Bilisim Teknolojileri, Medula, Sağlık Bilgi Sistemleri, Sağlık Bilgi Yönetim Sistemi, Sağlık Teknoloji

Bissatek Whatsapp iletişim